Якісна стаття по встановленню Oracle JAVA 7 на Debian Wheezy

Привіт!

Як Вам уже відомо, я встановив собі Debian на ноутбук. І тепер я займаюсь тим, що шукаю відповідне програмне забезпечення для себе.

В цілому пакет, що постачається із самою ОС цілком задовольняє основні потреби: музика, відео, офіс, торрент-клієнт…

Не вистачало середовища розробки для C/Cpp, я звик до NetBeans, тому першим ділом глянув чи є версія для linux-у цієї програми. Виявляється є! Але вона потребує іще наявність двох додаткових наборів інструментів JDK7 та JDK8. Їх можна завантажити звідси: http://www.oracle.com/technetwork/java/ … njp. Однак посилання на JDK7 виявилося битим і я не зміг завантажити tar.gz пакет. А пакет для того, щоб використовувати .rpm пакет в Debian, необхідно використовувати програму alien, яка має свої особливості.

Отже, треба було шукати якихось пожливостей встановити JDK7, бо це особливий елемент. І мені надзвичайно допомогла стаття Деніала Ставровскі, яка буквально виручила мене після довготривалого читання і серфінгу по документації.

Більш за все приємно, що цей чоловік підтримує контакт зі своїми читачами. Я написав йому вдячність за статтю, на що він мені відповів листом на пошту із вдячністю за вдячність. Це дуже приємно.

Удачі йому!

Debian

Привіт!

Я довго не дописував сюди із-за того, що разом зі своїм другом ми розпочали працювати над проектом HighWay-UA.

Проте не можу втриматись, хочу поділитись радістю від того, що встановив на свій ноутбук Debian і NetBeans, і мені вдалось запустити програмку.

 

На Windows під NetBeans потрібно було підключати компілятори cygwin. Тут же компілятори постачаються разом із системою. Це дуже зручно.

Власне, система дуже зручна і приємна. Розробники молодці, і молодці що розвивають вільне програмне забезпечення.

Дякую за увагу!