Перенаправлення вводу/виводу до команди rm

Вітаю!

Читаю про перенаправлення потоків тут. Коли я спробував застосувати цю можливість для команди rm, то у мене не вийшло. В цій темі розглядається ця проблема. Користувач smillie навів прекрасний спосіб. Мені він сподобався найбільше.

Дякую за увагу!

Відновлення nouveau драйверів на Debian Linux

Привіт!

Зараз я разом із користувачем xuser13 працюю над створенням відео-мануалу. Я спробував працювати в програмі Blender і побачив, що програма гальмує. Я спробував встановити драйвери nVidia для своєї відеокарти GeForce 8600 GT замість драйверів nouveau. Однак, зробив це поспіхом і неправильно, після цього у мене перестав нормально запускатись GNOME тому треба було відновлювати драйвери nouveau.

Мені уже доводилось стикатись із такою проблемою. Я і раніше намагався встановити драйвери nVidia. Минулого разу мені допомогло рішення, яке запропонував користувач Aikanáro: http://askubuntu.com/a/81039.

Проте цього разу, під час встановлення драйверів nVidia, програма створила файл disable-nouveau.conf в директорії /etc/modprobe.d. Із-за цього файлу, під час завантаження системи не підключався драйвер, тому для того, щоб виправити це, на додачу до зазначеного вище рішення, треба було також видалити цей файл. Зробив це так:

cd /etc/modprobe.d

sudo rm disable-nouveau.conf

Після цього я перезавантажив комп’ютер. Завдяки цьому проблему вдалось вирішити 🙂